Boston Celtics vs Charlotte Hornets

Boston Celtics vs Charlotte HornetsBoston CelticsCharlotte Hornets

🏀 2024-04-13 – NBA

 

Boston Celtics vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Boston Celtics a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Boston Celtics vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Boston Celtics vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Boston Celtics vs Charlotte Hornets

Zápas Boston Celtics proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 62 vítězstvími v posledních 79 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 80 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.25.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Boston Celtics doma vyhrála 1x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Boston Celtics průměrný bodový rozdíl 11.3 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.2 bodů:

  • Boston Celtics: v průměru 120.4 získaných bodů, v průměru 109.1 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 106.5 získaných bodů, v průměru 116.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Boston Celtics vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Boston Celtics a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2024-04-02 Charlotte Hornets 104 – 118 Boston Celtics
2023-11-21 Charlotte Hornets 121 – 118 Boston Celtics
2023-10-20 Charlotte Hornets 99 – 127 Boston Celtics
2023-02-11 Boston Celtics 127 – 116 Charlotte Hornets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Boston Celtics vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Boston Celtics vs Charlotte Hornets?