BC Prievidza vs Inter Bratislava

BC Prievidza vs Inter BratislavaBC PrievidzaInter Bratislava

🏀 2024-04-25 – Extraliga

 

BC Prievidza vs Inter Bratislava Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BC Prievidza a Inter Bratislava a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs Inter Bratislava

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs Inter Bratislava, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-25, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs Inter Bratislava

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs Inter Bratislava, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-25, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BC Prievidza vs Inter Bratislava?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BC Prievidza vs Inter Bratislava, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BC Prievidza vs Inter Bratislava

Zápas BC Prievidza proti Inter Bratislava se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-25 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco Inter Bratislava má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.406.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BC Prievidza doma vyhrála 2x, zatímco Inter Bratislava zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má BC Prievidza průměrný bodový rozdíl 5.4 bodů, zatímco Inter Bratislava má průměrný bodový rozdíl -0.2 bodů:

  • BC Prievidza: v průměru 80.7 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů
  • Inter Bratislava: v průměru 83.2 získaných bodů, v průměru 83.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance BC Prievidza vs Inter Bratislava

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BC Prievidza a Inter Bratislava:

Datum Výsledky
2024-04-23 Inter Bratislava 97 – 62 BC Prievidza
2024-04-20 BC Prievidza 79 – 69 Inter Bratislava
2024-04-17 Inter Bratislava 92 – 66 BC Prievidza
2024-04-13 BC Prievidza 88 – 84 Inter Bratislava

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BC Prievidza vs Inter Bratislava s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BC Prievidza vs Inter Bratislava?