BC Prievidza vs BK Nitra

BC Prievidza vs BK NitraBC PrievidzaBK Nitra

🏀 2024-04-06 – Extraliga

 

BC Prievidza vs BK Nitra Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BC Prievidza a BK Nitra a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs BK Nitra

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs BK Nitra, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs BK Nitra

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs BK Nitra, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BC Prievidza vs BK Nitra?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BC Prievidza vs BK Nitra, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BC Prievidza vs BK Nitra

Zápas BC Prievidza proti BK Nitra se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06 v 15:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 31 odehraných zápasech, zatímco BK Nitra má za poslední 31 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.129.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BC Prievidza doma vyhrála 1x, zatímco BK Nitra zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má BC Prievidza průměrný bodový rozdíl 4.4 bodů, zatímco BK Nitra má průměrný bodový rozdíl -17.5 bodů:

  • BC Prievidza: v průměru 79.9 získaných bodů, v průměru 75.5 ztracených bodů
  • BK Nitra: v průměru 72.8 získaných bodů, v průměru 90.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance BC Prievidza vs BK Nitra

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BC Prievidza a BK Nitra:

Datum Výsledky
2024-02-03 BK Nitra 74 – 112 BC Prievidza
2023-12-20 BC Prievidza 90 – 77 BK Nitra
2023-11-04 BK Nitra 80 – 88 BC Prievidza
2022-04-03 BK Nitra 63 – 86 BC Prievidza

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BC Prievidza vs BK Nitra s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BC Prievidza vs BK Nitra?