Bayern vs Zalgiris Kaunas

Bayern vs Zalgiris KaunasBayernZalgiris Kaunas

🏀 2024-03-15 – Euroliga

 

Bayern vs Zalgiris Kaunas Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Bayern a Zalgiris Kaunas a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Bayern vs Zalgiris Kaunas

Naše predikce pro zápas Bayern vs Zalgiris Kaunas, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Bayern vs Zalgiris Kaunas

Naše predikce pro zápas Bayern vs Zalgiris Kaunas, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Bayern vs Zalgiris Kaunas?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Bayern vs Zalgiris Kaunas, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Bayern vs Zalgiris Kaunas

Zápas Bayern proti Zalgiris Kaunas se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Zalgiris Kaunas má za poslední 20 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.900.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Bayern doma vyhrála 1x, zatímco Zalgiris Kaunas zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Bayern průměrný bodový rozdíl 12.4 bodů, zatímco Zalgiris Kaunas má průměrný bodový rozdíl 11.8 bodů:

  • Bayern: v průměru 90.0 získaných bodů, v průměru 77.6 ztracených bodů
  • Zalgiris Kaunas: v průměru 84.4 získaných bodů, v průměru 72.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Bayern vs Zalgiris Kaunas

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Bayern a Zalgiris Kaunas:

Datum Výsledky
2023-11-17 Zalgiris Kaunas 74 – 73 Bayern
2023-04-14 Bayern 80 – 83 Zalgiris Kaunas
2022-12-23 Zalgiris Kaunas 75 – 67 Bayern
2022-01-11 Bayern 74 – 65 Zalgiris Kaunas

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Bayern vs Zalgiris Kaunas s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Bayern vs Zalgiris Kaunas?