Bayern vs Maccabi Tel Aviv

Bayern vs Maccabi Tel AvivBayernMaccabi Tel Aviv

🏀 2024-03-22 – Euroliga

 

Bayern vs Maccabi Tel Aviv Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Bayern a Maccabi Tel Aviv a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Bayern vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Bayern vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Bayern vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Bayern vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Bayern vs Maccabi Tel Aviv?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Bayern vs Maccabi Tel Aviv, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Bayern vs Maccabi Tel Aviv

Zápas Bayern proti Maccabi Tel Aviv se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Maccabi Tel Aviv má za poslední 17 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.824.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Bayern doma vyhrála 2x, zatímco Maccabi Tel Aviv zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Bayern průměrný bodový rozdíl 12.1 bodů, zatímco Maccabi Tel Aviv má průměrný bodový rozdíl 10.2 bodů:

  • Bayern: v průměru 89.4 získaných bodů, v průměru 77.3 ztracených bodů
  • Maccabi Tel Aviv: v průměru 90.3 získaných bodů, v průměru 80.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Bayern vs Maccabi Tel Aviv

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Bayern a Maccabi Tel Aviv:

Datum Výsledky
2023-11-09 Maccabi Tel Aviv 93 – 90 Bayern
2023-02-23 Maccabi Tel Aviv 90 – 82 Bayern
2022-12-02 Bayern 98 – 89 Maccabi Tel Aviv
2022-02-03 Bayern 70 – 52 Maccabi Tel Aviv

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Bayern vs Maccabi Tel Aviv s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Bayern vs Maccabi Tel Aviv?