Alba Berlin vs Partizan

Alba Berlin vs PartizanAlba BerlinPartizan

🏀 2024-04-04 – Euroliga

 

Alba Berlin vs Partizan Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Alba Berlin a Partizan a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Alba Berlin vs Partizan

Naše predikce pro zápas Alba Berlin vs Partizan, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Alba Berlin vs Partizan

Naše predikce pro zápas Alba Berlin vs Partizan, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Alba Berlin vs Partizan?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Alba Berlin vs Partizan, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Alba Berlin vs Partizan

Zápas Alba Berlin proti Partizan se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-04 v 18:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Partizan má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Alba Berlin doma vyhrála 1x, zatímco Partizan zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Alba Berlin průměrný bodový rozdíl 10.0 bodů, zatímco Partizan má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • Alba Berlin: v průměru 92.0 získaných bodů, v průměru 82.0 ztracených bodů
  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance Alba Berlin vs Partizan

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Alba Berlin a Partizan:

Datum Výsledky
2023-11-17 Partizan 89 – 74 Alba Berlin
2023-03-02 Partizan 88 – 74 Alba Berlin
2022-10-07 Alba Berlin 100 – 84 Partizan
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Alba Berlin vs Partizan s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Alba Berlin vs Partizan?